Práca v tábore

Na príprave a realizácií tábora sa podieľajú mladí ľudia, ktorých táto práca baví a napľňa. Sú to zanietení vedúci a praktikanti, ktorí sa zúčastňujú na mieru šitých školení počas roka.

Táto práca by sa dala rozdeliť na prácu pred a počas tábora. Povinnosti pred samotnou sezónou spočívajú v príprave programu a oboznámenie sa s jednotlivými hrami, ich odskúšaním "na vlastnej koži" a spoznamím okolia, kde sa bude tábor realizovať. Každý vedúci musí ovládať denný program a vedieť o svojich povinnostiach v tábore vyplývajúcich zo svojej pozície.

Je veľmi dôležitá kooperácia všetkých členov vedúcich a praktikantov, aby na mieste všetko fungovalo ako má. Počas existencie občianského združenia sa náš tím rozrástol a najväčšiu radosť máme vždy z najmladších účastníkov, ktorí mali možnosť ešte v minulej sezóne stáť na opačnej strane - v pozícií dieťaťa. Tento fakt nás utvrdzuje v tom, že naša práca má význam.

Všetci praktikanti aj vedúci robia túto prácu bez nároku na odmenu. Odmenou pre nás sú pozitívne odozvy, spokojní táborníci a ich rodičia a tiež spomienky na úžasné chvíle počas tábora. 
do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť