Vedúci

Kolektív vedúcich a praktikantov tvoria mladí ľudia, ktorí sa pravidelne stretávajú a venujú práci s deťmi a mládežou. Niektorí z nich absolvovali naše tábory ako deti, potom ako praktikanti a  neskôr sa z nich stali plnohodnotní členovia OZ Pre radosť.  Tomu, že všetci členovia majú úprimný vzťah k deťom a robia túto prácu s radosťou a láskou, nasvedčuje i skutočnosť, že za svoju prácu nedostávajú finančnú odmenu.

Slavo
Počkaj až príde raz na ferrari, ako sa jeho dievča zatvári? Možno sa bude krásne červenať, presne jak ferrari, on bude rád.


Miha
Má všetko čo chce, v očiach šťastný smiech a pery ako medom potreté. No jediné čo jej však vadí, že nestihne to, čo ju baví, že nestihne pekné veci, samé keci zas uniká. Mihulienka 

Prameň – Dano
V klietke tak ako v pralese je najsilnejší šéf, uchmatne najviac banánov a všetky opice, ostatní samci závidia a pripravujú prevrat, ale ten super opičák to aj tak vždy vyhrá.
Beky
......


 

Toky
Múj čas, je pouho pouhé prozatím....múj čas, múže říct - já už neplatím... Rád, tak rád bych žil, a mám jen zbytek sil a času míň, než se mi zdálo před púl hodinou... Příteli chvátej SOS, ať jsem i zítra, čím jsem dnes. Zbav mně tíhy mé, strasti mé, co nejdřív.

 Sash 1 – Saša
Najkrajšia je, keď si češe vlasy, tuším zakryjú jej štíhly driek. Zrkadlo jej odpovie už asi, že sa krásnym ženám podobá. 

Mirec
Mirec z malého mesta je tu, veľkomesto otvor náruč. Mirec z malého mesta je tu, odišiel od sladkých záruk. V kufríku si nesie, celý svoj domov, smiať sa mu však nesmieš...Aňa – Anka
Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná. Kto sa v tých slovách vyznať má, prečo je komplikovaná, chceme ju celú prečítať, na pomoc slovník treba brať. 

 

Skipo
Má vraj mať pohľad ako dýka, rýchlu päsť, IQ zápasníka. Vie to sám, nie je hviezda z kín netúži byť siedmym statočným. Správni chlapi vymreli vo vojnách aj....

 Sash 2 – Sašena
Milá, drzá, nežná, hrozná, zaťatá a zvedavá. Má rada sny a dobré jedlo, deň, ktorý nie je nikdy všedný. Vraj odtrhla raz muche krídlo, zvedavá či vie lietať s jedným. 

 

Štefo
Ak je trochu hádavý, neplač to sa napraví. Občas mu len tak špliecha na maják, tak to pochop - C'est la vie. Čím ťa ešte zabaví - úžasným a lákavým. Básnik nemých slov, pekných nezmyslov. To sa stáva - C'est la vieBiba
Je to dáma, hladká nás fackami. Môžeš sa jej vyžalovať, rozprávať stále znova večný príbeh o láske, ktorá príde. Rozprávať jej stále znova, ktorú ktorý má zas rád. 

  Broňa
Nikdy sa nenaučí v dlhých radoch stáť. Verí, že nemáme ísť hlavou proti múru. Od tej hry pre dospelých nemá pravidlá. Aj keď ju okolo nej takmer každý hrá. Tak ju cháp, alebo tráp. Sú rôzne štýly ako sa môže mýliť. Každý vie že dve a dve, sú predsa štyri, tak ju to naučili. 

 

Písmenko
Prúdy ho nesú dole divokým splavom, krúti sa, lapá po dychu. So životom v ohrození, to Písmenka náhle zmení, snaží sa tomu uniknúť.Ivka
Ivka, keď sme s tebou, svet je perfektný. Nikdy lepší nebol, prosím, uver mi. Deň vždy býva krátky, v noci nie je tma, končia všetky hádky, tábor zmysel má.
 

 


Junior
..............................


Ľubka
Minule, už ani nevie, kde to bolo, zasa raz nahodila ten svoj pohľad a posmešne zdvihla kútik a všetci naokolo sa zatvárili akoby sa v tej chvíli musel svet zrútiť. Je presvedčivá ako červené Ferrari alebo ako socha, kniha, či pieseň, keď sa podarí a básnik by o tom všetkom napísal tisíce krásnych slov.
 

 

Morni
..............................


Lucka
.............................. 

 

Julo
Vždy je uvoľnený, aj keď každý pení. Keď sú roztrasení, on je uvoľnený. Superuvoľnený, človeka to zmení. Sám seba si cení, kto je uvoľnený.


Lenka
..............................
 
Zuzka
..............................
 

 
Yvala
..............................
 

 
Kika
..............................
 

 
Barča
..............................
 

 
Ivet
..............................
 

 
Maťa
..............................
 

 

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť