Prašník "animátorske zručnosti"

Školenie Prašník 23. - 25. októbra 2009 - animátorske zručnosti

V tento síce trochu daždivý, ale o to viac zábavný víkend sa konalo školenie animátorov OZ Pre radosť. Zúčastnilo sa ho našich 22 skalných animátorov. Pod vedením lektoriek Biby a Broni sa snažili svoje animátorské nadanie doviesť k dokonalosti. Samozrejme, ešte je čo zlepšovať, obrusovať a vymýšľať na ďalších stretnutiach, ale tak či onak bolo toto školenie nadstavbou toho predchádzajúceho, bol to vyšší level, takzvaný „kurz pre pokročilých“.

Pozornosť sme venovali ostatnej jarnej a letnej sezóne – rôznym nečakaným situáciám, s ktorými sa naši animátori stretli, a ktoré riešili. Pracovali sme aj na spôsobe komunikácie, povedali sme si aké rôzne komunikačné štýly existujú, a ako a kde ich správne využiť. Účastníci do samotného priebehu školenia prispievali vlastnými hrami a svoje staršie aj novonadobudnuté schopnosti zužitkovali v príprave celkom novučičkých hier, na ktoré sa môžeme všetci tešiť na najbližších školách v prírode alebo v táboroch. Aby toho nebolo málo, sobotu sme si spestrili všakovakými tanečnými choreografiami, pri nácviku ktorých sa už čochvíľa zabavíme.

Ak by ste náhodou písanému slovu dôverovali menej, ako dôkaz prikladáme fotky a videá z fantastického októbrového školenia animátorov Pre radosť. Prajeme vám príjemné pozeranie a veľa dobrej zábavy.

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť