Prašník "Našli sme"

Školenie Prašník 3. - 5. apríla 2009 – „Našli sme“

Hovorí sa „kto hľadá, nájde“ a v našom prípade sa táto múdrosť absolútne naplnila. Hľadali sme do našich radov nový tím animátorov a objavili sme perfektných mladých ľudí, ktorí predčili nielen naše očakávania, ale aj požiadavky. Okrem toho, že sú šikovní, veselí, plní nápadov, sú aj zodpovední, spoľahliví, so zmyslom pre povinnosť, ale aj so zmyslom pre zábavu.

Aby sme sa všetci navzájom spoznali, aby noví členovia prepadli kúzlu nášho občianskeho združenia Pre radosť, a aby pre prácu s deťmi boli dobre pripravení, v RZ Prašník sme prvý aprílový víkend zorganizovali školenie. Jeho cieľom bolo získať nové zážitky a skúsenosti s aktivitami, ktoré sú typické pre organizáciu škôl v prírode a letných táborov. Noví vedúci sa naučili samostatne zostaviť týždenný program ŠvP, dozvedeli sa niečo nové o jedinečnej profesii, akou práca s deťmi nepochybne je. Avšak učili sa aj tímovej spolupráci, či umeniu diskusie, osvojili si mnohé kreatívne techniky, ktoré sú všestranne využiteľné.

Verím, že všetci účastníci sa výborne zabavili, niečo nové naučili a prácu v škole v prírode alebo letnom tábore zvládnu ľavou zadnou. Neveríte? Presvedčte sa sami. Dôkazy na vás čakajú vo fotogalérii.

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť