Prašník "animátorske zručnosti" nováčikovia

Prašník 19. – 21. marca 2010

S veľkou radosťou vám oznamujeme, že opäť aj tento rok sme do svojich radov privítali, ale hlavne zaškolili 16 nových skvelých animátorov. Pardon, so školením sme týmto víkendom ešte len začali, zvyšok doškolenia prebehne v nasledujúcich mesiacoch a k týmto prvým lastovičkám pribudne ešte dvakrát taký počet nováčikov, ktorí sa s plným nasadením postarajú o naše táborové deti.
Školenie sme orientovali na základy animačnej práce – teoretický backround sme prelínali praktickými časťami. Pracovali sme dnu, ale veľa času sme trávili aj vonku, kde nás tešili prvé tohtoročné slnečné lúče. Animátori sa naučili mnohé poznatky z oblasti efektívnej komunikácie, dozvedeli sa o vývinových aspektoch zrenia detí, spoznali teoretické východiská hry a jednoduchú teóriu hier, učili sa bezproblémovému chodu táborov a škôl v prírode, a ku každej tejto oblasti si skúšali praktické modelové situácie. Predsa vieme, že človek sa najlepšie učí sám na sebe.
Z našich nováčikov máme veľkú radosť, tešíme sa na najbližšie stretnutie s nimi, ale predovšetkým na spoluprácu v jarných i letných mesiacoch, ale aj v ďalších rokoch.do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť