Duchonka "AZ" senior 8.–10.april 2011

Je otázka, či seniorov treba pred sezónou opäť vyškoliť, preškoliť alebo doškoliť. My sme tentokrát chceli vzťahy medzi nimi utužiť a seniori o školení povedali nasledovné:

Lenka: ... nooo, po vyše týždni, keď už mám zážitky uležané, stále si dovoľujem tvrdiť, že to bolo najlepšie naše školenie. Myslím si, že je to aj tým, že sa už dlhšie poznáme, spolupracovali sme spolu viackrát a vieme o čom všetkom to je. Páčila sa mi naša spolupráca, mákli sme si a zároveň sa aj dobre zabavili a ešte viac upevnili náš kolektív :)

Morni: Parádny víkend plný hier, poznatkov, zábavy a nečakaných zasiahnutí osudom. Celé to je jednoducho nezabudnuteľný zážitok.

Kika: Už dlho som sa tak nezasmiala ako tento víkend, len v pondelok ma čakala nepríjemná skutočnsť – svalovica brucha :) Môj „osobný“ herník opäť načerpal skvelé hry!

Zuzka: Tento nezabudnuteľný a podarený víkend spojil príjemné s užitočným. Naučili sme sa mnoho nového od tvorivých, bystrých, chápavých, ohľaduplných, vynaliezavých a energických inštruktoriek BiBy a Bronky. My, ako animátori sme zvládli všetky úlohy a hry s veľkou dávkou humoru, boli sme neuveriteľne pozorní, prispôsobiví, vnímaví, veselí, dobrodružní, ctižiadostiví, samostatní, seriózni, intuitívni, praktickí, trpezliví, usilovní, odvážni, energickí, všestranní, zvedaví, tolerantní a hlavne prirodzení. Školenie animátorov bolo jednoducho geniálne, úžasní ľudia, skvelé školiteľky, perfektné hry, krásne prostredie.

Tanika: Ak si vážny, rád sa nudíš a mračíš, tak radšej nechoď na toto školenie! :) Svalovica od smiechu je (aspoň pre mňa) pravidlom. Úžasný víkend so super ľuďmi, hrami, novými pohľadmi „na vec“ a plný teórie z praxe.

Nero: Akčný štart do novej sezóny a zároveň fajn víkend plný nových inšpirácií. Watch out, sme na vás nachystaní. :P

Rudko: Nezabudnuteľný víkend plný teórie a hier je za nami. Teraz už iba všetky naše poznatky a vedomosti uplatniť v náročnej praxi. Najlepšie ak začneme už od 1.mája. Samozrejme všetko mali pod dohľadom naše úžasné školitelky B+B (Biba a Broňa), ktoré sa o nás vzorne starali.

Danka: Super víkend so super ľudmi = super zážitky. Hry boli naozaj zaujímavé a vtipné = super námety na tábor či ŠvP. Besedy s našimi školiteľkami boli naozaj veľmi poučné, hlavne k veci a zo života.

Miška: Školenie hodnotím veľmi pozitívne keďže sme sa stretli všetci animátori na mieste, kde budú aj letné tábory a mohli sme si vyskúšať naše hry "priamo na mieste" (teda nie že by sme to tam nepoznali ale tak :D). Tým, že sme nebrali len teóriu, ale aj sme sa hrali vlastné hry, ktoré môžeme potom využiť v tábore ako drobničky sme získali veľkú výhodu, pretože máme tie hry odskúšané a vieme, koľko času zaberú, kedy sa ktorá hodí viac a kedy menej. A samozrejme sme sa stretli mimo tábora, kedy sa nevenujeme čisto deťom, a mohli sme sa lepšie spoznať a tak čo je zase v tábore pri tom strese a únave dosť dôležité aby nevznikali zbytočné konflikty. A víkendov plných srandy a hier nie je nikdy dosť (((:

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť