Veľká noc na trenčianskom hrade marec 2016

Počas veľkonočného obdobia, v termíne 21. - 28.marca 2016 sme potešili detských aj dospelých návštevníkov trenčianskeho hradu. V spolupráci s trenčianskym múzeom sme pripravili tvorivé dielničky, ktoré sa niesli, samozrejme, vo veľkonočnej tematike. Detskí návštevníci mali možnosť vlastnoručne si vyzdobiť alebo vyrobiť niečo pekné na pamiatku, napríklad:

  • veľkonočné vajíčko
  • veľkonočného zajačika
  • iné zvieratko
  • vyfarbiť omaľovánku
  • nakresliť obrázok

Najväčší záujem bol o výzdobu veľkonočných vajíčiek. Na ich ozdobenie sa používalo hned niekoľko techník - farbenie akrylovými farbami; nalepovanie farebných bavlniek; nalepovanie kamienkov a iných dekoračných aplikácii.

Návštevníci detskí či dospelí naplno prejavili svoju kreativitu. Vzniklo niekoľko naozaj unikátnych diel. Okaté vajíčko, námorný pirát, hríbiky, zvieratká či iné zaujímavé výtvory. Za šikovnosť, kreativitu a krásne výrobky si každý zo zúčastnených odniesol sladkú odmenu.

Návštevníci dielničku veľmi chválili, energické deti mali aktivitu a potešenie, rodičia a starí rodičia zase chvíľku na posedenie a vydýchnutie.

Počas trvania tohto veľkonočného workshopu, od pondelka 21.3. do pondelka 28.3., navštívilo a tvorilo v jej priestoroch niekoľko stoviek detí.

Za celý kolektív občianskeho združenia ďakujeme trenčianskemu múzeu a tešíme sa na ďalšie aktivity s deťmi, PRE RADOSŤ všetkým.

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť