Športové hry s Ligou Zdravia

V slnečnú sobotu 18.6.2016 sme boli súčasťou veľkých športových hier, ktoré organizovala Liga Zdravia na rekreačnom zariadení Planinka v okrese Trnava. Dospelí počas celého dňa súťažili v rôznych disciplínach. My sme sa venovali deťom. Pripravili sme pre ne niekoľko športovo-zábavných súťaží. Po ich absolvovaní získalo každé dieťa medailu, sladkú odmenu a darček k tomu. Ďalším stanoviskom boli kriedy a maľovanie na chodníky. Asi najobľúbenejším miestom bola tvorivá dielnička umiestnená v tieni altánku. Deti aj dospelí si vyrábali pávov z farebného papiera, vyfarbovali omaľovánky. Popoludní sme spolu vyrábali aj iné zvieratká. Altánok bol obľúbeným miestom pre deti aj preto, lebo sme si tam po obede rozložili maľovanie na tvár. Ako bonus prišli koníky a vozili deti aj dospelých. Spolu s Ligou zdravia sme prežili krásny deň v nádhernom prostredí. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia Športové hry s Ligou Zdravia

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť