MDD Pezinok 2014

MDD 2014 Pezinok

Čože? Ďalšia fantastická akcia v Pre radosti? Áno, správne. Tak, ako aj pominulé roky, aj teraz pripravujeme jedinečné podujatie, a to pri príležitosti oslavy Medzinárodného dňa detí. Preto k nám pozývame všetky deti - veľké i malé, ich rodičov a starých rodičov, aby spolu s nami strávili deň plný zábavy a dobrej nálady.

Miesto: areál Hasičského a záchranného zboru

Zobraziť HaZZ Pezinok na väčšej mape

Vážení rodičia, milé deti,
prikladáme pre vás mapu, ako sa na MDD dostanete. Verím, že s nájdením areálu nebudete mať žiadny problém, a podľa nasledovných inštrukcií, ozývajúcej sa hudby a smiechu nás ľahko nájdete.

Čas: 15.6.2014  od 14:00 do 18:00

Vstupné: čarovný úsmev

Čo vás čaká?
Jedinečný program plný hier a atrakcií, na ktorých sa vybláznia deti, pokým dospelých zaujme požiarna a vojenská technika. Výborná nálada a celý deň bez nudy je zaručený.

 

Program
Pre deti je pripravených niekoľko atrakcií so zaujímavými stanoviskami. Naši stále veselí animátori pripravili nevšednú hru, ktorá poteší každé dieťa. Smiech, zábava, ale i napätie zo súťaženia sú vopred isté.

Atrakcie pre všetkých
Výborná nálada by sa neobišla bez pódia, hudby a profesionálneho moderátora. Svoje dych zatajujúce umenie predvedie aj kúzelník a vaše deti môžu vystúpiť so svojím vlastným predstavením. Počas celého dňa budú dostupné zaujímavé atrakcie prístupné pre všetky vekové kategórie. K dispozícií budú detské trampolíny, nafukovacia šmykľavka, nafukovací hrad, bazén s guličkami a rôzne iné preliezky. Pre najmenšie deti bude pripravené detské ihrisko.

Deti sa môžu pod naším dozorom vyblázniť do sýtosti. Veľmi obľúbenou atrakciou je dopravné ihrisko s elektrickými autíčkami a motorkami. Ďalším lákadlom je prehliadka vojenskej techniky, ktorá verejnosti nie je bežne dostupná, ale i ukážka práce profesionálnych hasičov s možnosťou ukážky požiarneho zásahu.Tento deň pripravujeme s myšlienkou predviesť verejnosti malú, avšak o to viac pútavú, ukážku práce s deťmi nášho občianskeho združenia. Ponúkame deťom, ale aj ich rodičom možnosť aktívneho odpočinku v príjemnom prostredí. Podujatie dáva svojou jedinečnosťou priestor pre rozvoj schopností mladých ľudí a prináša im množstvo zážitkov. Všetky aktivity sú pripravované tak, že sú prispôsobené individuálnej povahe a veku každého dieťaťa.

Prajeme vám teda veľa dobrej zábavy a nevšedných zážitkov pri oslave MDD 2012.


Tešíme sa na vás.

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť