Den detí

Pripravujeme program takmer pre všetky vekové kategórie. Deti obľubujú hry a atrakcie, dospelí si radi prezrú požiarnu alebo vojenskú techniku. Výborná nálada a celý deň bez nudy je zaručená...

 

Program

Výborná nálada by sa nezaobišla bez pódia, hudby a profesionálneho moderátora. Na pódiu predvedie svoje umenie kúzelník a aj Vaše deti môžu vystúpiť so svojím vlastným predstavením. Pre deti sme pripravili niekoľko hierČlenovia OZ Pre radosť majú bohaté skúsenosti s hrami z detských táboroch. Tieto skúsenosti využili pri príprave veľkej hry so zaujímavými stanoviskami.

Atrakcie pre všetkých

Počas celého dňa budú dostupné zaujímavé atrakcie prístupné pre všetky vekové kategórie. Deti sa nehrajú na tráve, pod detským ihrisko je koberec, na ktorom sú postavené detské trampolíny, nafukovacia šmykľavka, nafukovací hrad s guličkami, bazén s guličkami a rôzne preliezky.

Už z minulosti sa nám osvedčila veľká nafukovacia šmykľavka a tradičný skákací hrad. Pre najmenšie deti je pripravené detské ihrisko. Deti sa tu môžu pod našim dozorom vyblázniť do sýtosti. Veľmi obľúbenou atrakciou je aj dopravné ihrisko s elektrickými autíčkami a motorkami.

Vojenská technika – tak blízko ako sa len dá.
Ak sa v správach hovorí o vojenskej technike, tak veľmi často je spomínaný ľahký obrnený automobil s názvom ALIGATOR. Návštevníkom sa nám podarilo sprístupniť tento automobil ako aj ďalšiu vojenskú technika, ktorá nie je bežné dostupná verejnosti.

V areály HaZZ Pezinok ukážeme prácu profesionálnych hasičov s použitím požiarnej techniky a s možnosťou ukážky požiarneho zásahu.

Bodypaiting – maľba na tvár

Obľúbený a zábavným stanoviskom pri pódiu je tzv. BODYPAITING – maľovanie na tvár. Tu sa môžu nechať skrášliť nielen deti, ale aj ich rodičia.

Organizátori pripravujú tento deň s myšlienkou priblížiť náročnú prácu požiarnikov a pozdvihnúť do povedomia ľudí organizácie, ktoré pracujú s deťmi. Ak by ste mali záujem, v kronike si môžete pozrieť fotky z niektorých našich akcií. Prajeme Vám príjemnú zábavu a pekne prežitý deň.

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť