Aktivity

Deň detí

Každý rok pripravujeme program takmer pre všetky vekové kategórie. Deti obľubujú hry a atrakcie, dospelí si radi prezrú požiarnu alebo vojenskú techniku. Výborná nálada a celý deň bez nudy je zaručená... Výborná nálada by sa nezaobišla bez pódia, hudby a profesionálneho moderátora. Na pódiu predvedie svoje umenie kúzelník, tanečné skupiny a aj Vaše deti môžu vystúpiť so svojím vlastným predstavením. Samozejme, pre deti sme pripravili niekoľko hier o zaujímavé výhry. Členovia OZ Pre radosť majú bohaté skúsenosti s hrami z detských táboroch. Tieto skúsenosti využili pri príprave veľkého dobrodružstva so zaujímavými stanoviskami v areáli Hasičského Zboru Pezinok.

 

 


Prišiel k nám Mikuláš

 

Každý rok sa spolu s detičkami tešíme na sv.Mikuláša. A my Vám ponúkame návštevu Mikuláša priamo vo Vašej škôlke či triede. Mikuláš príde aj so svojimi pomocníkmi - anjelikom a čertíkom. Ale dobré deti sa nemusia báť, dostanú balíček sladkostí. Tie neposlušné deti možno miesto sladkostí nájdu v čižmičke uhlie a cibuľu. Detičky si pripravia pesničky a básničky pre sv.Mikuláša. Veríme, že deti, rodičia a pani učiteľky si užijú správnu predvianočnú atmosféru, zabavia sa a s Mikulášom sa všetci opäť stretneme aj o rok.

 

 


Majáles 2009

 

 

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2019 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť